Kancelaria

Nasza Kancelaria założona przez Jacka Bartosiaka i Michała Barańskiego nieprzerwanie od 2004 roku świadczy wykwalifikowaną i komplementarną pomoc w ramach bieżącej obsługi polskich i zagranicznych  podmiotów gospodarczych, uczestniczenia przy konstruowaniu i przeprowadzaniu konkretnych transakcji i projektów, a także reprezentacji stron w sporach przed sądami oraz w postępowaniach administracyjnych.

Przez lata obecności na rynku Kancelaria zapracowała na uznanie klientów i na pozycję jednego z wiodących podmiotów świadczących usługi wsparcia prawnego dla biznesu.

Do października 2018 roku Kancelaria prowadziła działalność pod nazwą Bartosiak i Partnerzy. Obecnie natomiast Kancelaria działa pod szyldem Bartosiak Osiński Rycerz.

Kancelarię tworzy dynamiczny i niezależny zespół, który zdobył doświadczenie przy realizacji dużych projektów m.in. w ramach największych kancelarii prawniczych działających w Polsce i na świecie.

Powyższe doświadczenie pozwala świadczyć pomoc naszym klientom na najwyższym poziomie prawnym i organizacyjnym, przy utrzymaniu jednak dostępności usług na poziomie wyspecjalizowanych kancelarii. Jednocześnie elementem szczególnie wyróżniającym zespół Kancelarii jest działanie w pełnym zrozumieniu biznesowego kontekstu i znaczenia działań i decyzji podejmowanych przez klientów. Takie podejście pozwala nam na udzielanie klientom pomocy przy pełnym rozeznaniu ich sytuacji biznesowej oraz dopasowanie proponowanych rozwiązań do kontekstu gospodarczego. Dzięki wdrożeniu powyższych założeń klienci Kancelarii uzyskują wszechstronną i komplementarną pomoc na styku prawa i biznesu dopasowaną do ich oczekiwań i potrzeb gospodarczych.

Kancelaria świadczy wykwalifikowaną pomoc w dziedzinach związanych z obrotem gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji dotyczących nieruchomości oraz inwestycji budowlanych, komercjalizacji obiektów handlowych, własności intelektualnej i sporów sądowych, w tym windykacji należności, przejęć, nowych technologii i kontraktów zagranicznych, czy bieżącej obsługi korporacyjnej, a nawet prawa pracy. Kancelaria współpracuje także z doradcami podatkowymi, co zapewnia w pełni profesjonalne i kompleksowe świadczenie pomocy prawnej przy obsłudze transakcji i bieżącym funkcjonowaniu przedsiębiorstw.  Kancelaria świadczy również profesjonalną obsługę prawną na rzecz sektora przemysłu obronnego.

Klienci Kancelarii mogą liczyć ma pomoc w sprawach z zakresu postępowania karnego, w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz spadkowych.

Kancelaria współpracuje także z agencją public relations, oferującą między innymi wsparcie w kryzysowych sytuacjach wizerunkowych występujących w obrocie gospodarczym.

Kancelaria świadczy usługi prawne w języku angielskim, w tym zarówno w zakresie przygotowywania dokumentów, sporządzanie umów jak i prowadzenia rozmów i negocjacji.