Prawnicy

Iwona Padzik

Iwona Padzik  jest aplikantką adwokacką. Wspiera prawników Kancelarii w czynnościach z zakresu obsługi tutejszych klientów. Przedmiot jej zainteresowań prawnych obejmuje w szczególności prawo cywilne, prawo nieruchomości oraz prawo administracyjne, a także procedury cywilną oraz administracyjną.

Iwona Padzik ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Emory oraz Uniwersytecie Georgia State. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Języki: angielski

E-mail: iwona.padzik@dorkancelaria.pl
Tel.: +48 22 892 00 06

 

Maksymilian Hau

Maksymilian Hau jest studentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kolegium Artes Liberales UW. Jest Członkiem założycielem i prezesem koła naukowego Ius et Limes afiliowanego przy WPiA UW.

Maksymilian Hau wspiera prawników z Kancelarii w czynnościach z zakresu obsługi klientów. Do jego zainteresowań należą interdyscyplinarne gałęzie prawa, filozofia oraz jej związki z prawem.

Języki: angielski, francuski

E-mail: maksymilian.hau@dorkancelaria.pl
Tel.: +48 22 892 00 06

 

Kamila Hincman

Kamila Hincman jest aplikantką adwokacką. Wspiera prawników Kancelarii w czynnościach z zakresu obsługi prawnej klientów, w tym zastępstwa procesowego. Do jej zainteresowań zawodowych należy prawo rodzinne, prawo karne, prawo nieruchomości.

Kamila Hincman jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studentką studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami na Uczelni Łazarskiego. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Języki: angielski

E-mail: kamila.hincman@dorkancelaria.pl
Tel.: +48 22 892 00 06